تبلیغات
تازه های روز

تازه های روز

  •  

آنلاین و جامع ترین وب سایت 2010 ایرانی

افشاگری عجیب استیلی درباره زندگی علی کریمی

 

حمید استیلی گفت: تا اینجای لیگ برتر به نتایجی که دلخواه ما بوده است نرسیده‌ایم، اما امیدواریم در بازیهای بعد به نتایج لازم دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درخصوص دیدار این هفته تیمش برابر تراکتورسازی تبریز و وضعیت آمادگی بازیکنان شاهین اظهار کرد:‌ شکر خدا شرایط خوبی داریم و به غیر از کرمیان و پورخسروانی که مصدوم هستند سایر بازیکنان آماده انجام یک بازی خوب برابر تراکتورسازی هستند.

استیلی افزود: ما بازی خوب و قابل قبولی را جلوی سپاهان انجام دادیم و فقط روی یک ضربه ایستگاهی گل خوردیم، در حالی که می‌توانستیم نتیجه بهتری هم در این دیدار کسب کنیم. تراکتورسازی هم تیم خوب و پرطرفداری است و ما سعی می‌کنیم با ارائه این بازی خوب و زیبا به نتیجه مورد نظر دست پیدا کرده و هوادارانمان را خوشحال کنیم.

حمید استیلی در ادامه در ارتباط با عملکرد شاهین بوشهر تا هفته چهارم لیگ برتر گفت: به نظر من روند تیمی ما روند کاملا رو به جلویی بوده است. ما در تمامی بازیها نمایش خوبی داشته‌ایم، اما متاسفانه نتوانستیم آن نتیجه‌ای که از بازیهایمان می‌خواستیم را کسب کنیم که امیدوارم در دیدارهای بعد این مشکل نیز برطرف شود.

سرمربی شاهین بوشهر همچنین در مورد فشردگی بازیهای لیگ برتر ادامه داد: ما سعی کرده‌ایم با این فشردگی کنار بیاییم و در این راستا تمرینات ریکاوری را پس از هر بازی به خوبی انجام داده‌ایم. البته باید بگویم که شرایط آب و هوایی بوشهر شرایط ویژه‌ای است چرا که ما باید در یک هوای شرجی همواره تمرین کنیم که این کار بازیکنان ما را خیلی سخت می‌کند. اما به هر صورت ما سعی کرده‌ایم با این شرایط خود را وفق دهیم.

حمید استیلی در ادامه درخصوص اخراج علی کریمی از استیل آذین و مسائل پیش آمده پس از آن و اینکه آیا اصلا این اتفاقات برای فوتبال ما درست یا خیر، به ایسنا گفت: من یک سال با علی در استیل آذین کار کردم. او یک بازیکن بسیار باصداقت است که اگر با او روراست باشید، او نیز با شما روراست است اما اگر خلاف این باشد، او انتقادات خود را مطرح می‌کند و در این میان از هیچ کسی نیز ابایی ندارد.

استیلی ادامه داد: علی کریمی سال گذشته بهترین بازیکن لیگ برتر بود و ما هم خیلی با او راحت بودیم و رابطه بسیار خوب و صمیمانه‌ای با یکدیگر داشتیم. در رابطه با مساله روزه‌خواری علی کریمی هم باید بگویم که من فکر می‌کنم ۹۵ درصد بازیکنان ما روزه نمی‌گیرند. حتی سال گذشته که من در استیل آذین بودم به دلیل شرایط سختی که در لیگ حاکم بود و فشردگی‌ای که در آن زمان در بازی‌های لیگ وجود داشت، بیشتر بازیکنان استیل آذین نمی‌توانستند روزه بگیرند و من فکر می‌کنم که حداکثر یک یا دو بازیکن در آن زمان در تیم ما روزه‌ می‌گرفتند.

حمید استیلی افزود: به نظر من این یک موضوع کاملا طبیعی است که فوتبالیست‌ها به دلیل شرایط سختی که دارند نمی‌توانند روزه‌ بگیرند اما من باید بگویم که این برخوردی که با علی کریمی انجام شد، اصلا درست نبود چرا که او یک بازیکن کاملا باصداقت و به معنای واقعی یک مسلمان است.

استیلی با بیان اینکه فردی که از بچه‌های یتیم سرپرستی می‌کند مطمئنا نمی‌تواند انسان بدی باشد، گفت:‌ علی کریمی بازیکنی است که از لحاظ انسانی به معنای واقعی خوب و کامل است و شاید کسی هم نداند که او چند بچه یتیم را سرپرستی می‌کند و این درست نیست که به دلایل واهی کریمی را که بسیار هم برای فوتبال کشور زحمت کشیده است، محروم کرده و از این طریق با آبروی او نیز بازی کنیم.

سرمربی شاهین بوشهر اضافه کرد: علی یک بازیکن رک و صریح است که حرف‌های خود را صادقانه و بدون ترس از هیچ کسی به زبان می‌آورد چرا که او از لحاظ فوتبالی آن قدر قوی هست که به دیگران محتاج نباشد و سخنان خود را در عین صداقت مطرح کند. من باز هم می‌گویم که وقتی فردی این گونه به بچه‌های یتیم کمک می‌کند نمی‌تواند انسان بدی باشد.

بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس گفت: هر کسی باید جوابگوی کارهای خودش باشد. باید توجه کنیم که این بازیکنان از شعور بالایی برخوردارند. علی کریمی نیز مانند دیگر بازیکنان ایرانی که در خارج از کشور حضور داشته‌اند، روزه‌های خود را می‌گرفته‌اند و این گونه نیست که حالا ما بخواهیم این بازیکن را به دلیل روزه‌خواری محکوم کنیم.

حمید استیلی تاکید کرد:‌ من هیچ بازیکنی را مثل علی کریمی ندیدم که این قدر باصداقت باشد و انتقادهای خود را به طور صریح بگوید. به علاوه اینکه کریمی وقتی انتقاد می‌کند، همیشه در رابطه با حق دیگران و نه حق خودش انتقاد می‌کند که این واقعا نشان از بزرگی او دارد. شاید کریمی از تیم ملی هم کنار گذاشته شده باشد، اما او آن قدر بزرگ است که برای ثابت کردن خود به کسی احتیاج ندارد.

 

ادامه مطلب افشاگری عجیب استیلی درباره زندگی علی کریمی