تبلیغات
تازه های روز

تازه های روز

  •  

آنلاین و جامع ترین وب سایت 2010 ایرانی

آمادگی فارسی .. برای همه نوع همکاری با صداوسیما

 


 http://www.gerdab.ir/files/fa/news/1389/3/9/2639_448.jpg

 

به گزارش مشرق، ماهنامه مدیریت ارتباطات در شماره مرداد ماه با حاجی کمیل، مدیر ارشد شبکه فارسی وان، که برای شرکت در یک نشست در تهران حضور داشته مصاحبه خواندنی داشته است. حاجی کمیل که به همراه هیاتی از فرهیختگان افغانی در تهران حضور داشته است، برای نخستین بار نکات جدیدی درباره این شبکه، مطرح کرده است.
او در گفت وگو به اشکال مختلف اعلام آمادگی کرده تا با مسوولان صدا و سیما همه گوه همکاری داشته باشد. از حذف سریال هایی که مخالف ارزش های ما هستند تا تولید مشترک بر اساس مفاخر ایرانی.
او همین طور تاکید کرده که: حاضریم سریال‌های ضد ارزشی خود را در قالب یک تفاهم نامه حذف کنیم.
ما این آمادگی را داریم که هرآنچه را که مایه نگرانی است وهر سوژه ما که ضد ارزشی هست را برداریم، حذف کنیم و برنامه‌های مشترکی را جایگزین کنیم. این آمادگی را داریم که با صدا وسیما برنامه‌های مشترک تولید کنیم. مثلا به جای ویکتوریا بیایم سریال مولانا را بسازیم، به جای سریال همسایه‌ها بیایم از زندگی رودکی، سنایی وسایر مشاهیر بزرگ ایران مستند سازی وسریال سازی کنیم.
حاجی کمیل در تهران اعلام کرده که همکاری با مرداک صهیونیست را گناه کبیره می داند و این جوان افغانی سی واند ساله، مشاور ارشد و مدیر هماهنگی گروه رسانه‌ای موبی است. یک شرکت رسانه‌ای‌افغانی که پنجاه درصد سهام فارسی وان و سیاستگذاری محتوایی آن را در اختیار دارد. سفر حاجی کمیل در قالب هیات ۹۰ نفره افغانی برای شرکت در همایش میراث مکتوب ایران و افغانستان فرصتی را فراهم کرد تا درباره این شبکه با او به گفت‌و‌گو و مجادله بنشینیم و پرسش‌های صریح و بی پرده خود را مطرح کنیم.
حاجی کمیل دراین گفت وگو اعلام کرد شبکه فارسی وان حاضر است هر آنچه که در ایران انحراف‌های ارزشی این شبکه نامیده می شود را از منوی برنامه‌هایش به شرط ایجاد یک تفاهم دو جانبه با مسئولان ایرانی حذف کند. او همچنین به پرسش‌های ما درباره نقش رابرت مرداک در فارسی وان و انتقادها درباره این شبکه و… پاسخ داد.

 

ادامه مطلب آمادگی فارسی .. برای همه نوع همکاری با صداوسیما