تبلیغات
تازه های روز

تازه های روز

  •  

آنلاین و جامع ترین وب سایت 2010 ایرانی

دایی: از سیما نیم ساعت وقت می‌خواهم تا تمامی مدارك را ارائه دهم

 

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: از صداوسیما می‌خواهم كه پس از دیدار برابر راه‌آهن، نیم ساعت به من وقت دهند تا همه مدارك را ارائه دهم.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علی دایی پس از پیروزی یك بر صفر برابر صنعت نفت آبادان در هفته چهارم لیگ برتر، عنوان كرد: نیمه اول بازی خوبی ارائه دادیم و از حریف هم برتر بودیم. همین موجب شد تا به گل برسیم؛ اما در نیمه دوم، همه چیز تغییر كرد. اگر بازیكنان با حوصله بازی می كردند، می توانستیم در این نیمه و در ضدحملات، به گل برسیم.

وی درباره محرومیت میزبان از داشتن تماشاگر، گفت: به نظرم آنها بدون هوادار هم نبودند چرا كه هر جا را نگاه می كردم، طرفداران این تیم حضور داشتند. البته ظلم به فوتبال آبادان است كه دیدارهای این تیم بدون تماشاگر برگزار شود. اگر تماشاگران حضور داشتند، فشار بیشتری به ما وارد می شد.
سرمربی پرسپولیس ادامه داد: البته بازیكنان ما سنگ تمام گذاشتند و در این گرمای هوا، خوب بازی كردند. این را هم باید بگویم كه آبادانی‌ها هم خوب بازی كردند. فكر نمی كردم در این سطح كار كنند.
وی عنوان كرد: داور با نفت‌ مهربان‌تر بود چرا كه خطاها و كارت‌های داده شده، به ضرر ما بود.

علی دایی درباره حكم كمیته استیناف مبنی بر عدم تصور حقی برای وی در مقابل فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: پیش بینی می شد كه چنین حكمی صادر شود. از صداوسیما می خواهم كه در روز پنجشنبه و پس از دیدار برابر راه آهن، نیم ساعت به من وقت دهند تا با مدرك، همه چیز را توضیح دهم.

وی درباره نیمكت‌نشینی شیث رضایی در این بازی گفت: اگرچه او بازیكن خوبی است؛ اما وقتی خط دفاعی گلی دریافت نمی كند و خوب كار می كند، تغییری در آن ایجاد نمی كنند.

سرمربی پرسپولیس با خودداری درباره صحبت درباره اظهارات مایلی كهن، عنوان كرد: تمام تمركزم روی تیم و بازی‌های آن است. در زمین ثابت می‌كنیم كه تیم برتر هستیم.

پرسپولیس در این بازی با گل غلامرضا رضایی به برتری رسید تا نوار پیروزی‌های صنعت نفت آبادان را قطع كند.

 

ادامه مطلب دایی: از سیما نیم ساعت وقت می‌خواهم تا تمامی مدارك را ارائه دهم